Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Bydlin

Bydlin, małopolskie

  • 278 000 zł
  • 6 270 m²
  • 44,34 zł/m²

Zdjęcie

Beata Walków

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Bydlin

Bydlin, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

278 000 zł

6 270 m²

44,34 zł/m²

Działka rolno-budowlana Bydlin

Zaktualizowane: 18 maja 2026

278 000 zł 6 270 m² 44,34 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 278 000 zł (44,34 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlano-rolna, 6 270 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 80m; szerokość: 80m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda w drodze

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA POŁOŻONA W BYDLINIE
Działka ma 6270 m2 i w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest symbolem :
166 MN czyli Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
1-93 R 2 jako Tereny rolne z dopuszczeniem lokalizacji zabudowy
1-115 KDD Tereny dróg publicznych dojazdowych
Ponadto działka położona jest w otulinie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd GZWP nr 326 (E) w planowanym obszarze ochronnym GZWP 326 (...)

Agent

Beata Walków

32 645 44...

32 645 44 45

609 465 095

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Walków

32 645 44...

32 645 44 45

609 465 095

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Walków